Principii și protecția datelor personale pe 4home.ro

Ajustăm site-ul 4home.ro astfel, încât să fie conform activității dumneavoastră. În baza istoricului dumneavoastră pe site, personalizăm conținutul acestuia cu ajutorul fișierelor cookies și astfel vi se afisează oferte si produse relevante. Prin click pe butonul „Înteleg“ sunteți de acord cu utilizarea cookies pentru afișarea de publicitate direcționatș în rețele publicitare pe alte site-uri. Personalizarea și publicitatea direcționată pot fi setate în detaliu sau pot fi oricând dezactivate în secțiunea Setări de confidențialiate

Înţeleg Setări detaliate
Contact 0 Favorite Autentificare Coşul

Vizualizare coș

Pentru transport GRATUIT lipsesc 999,00 lei
Coşul dumneavoastră de cumpărături este gol...
Suport de sticle SET-UP, alb Suport de sticle SET-UP, alb
  Cu acest suport modular , cu elemente moderne sub formă de fagure, se pot crea structuri mai mici ce pot să acopere un întreg perete de la podea până la tavan, având aceeași culoare, dar culorile pot fi combinate creând diferite modele abstracte. Se poate folosi pentru sticle dar și pentru alte obiecte, cum ar fi reviste sau textile.
4,4 16
179

Suport de sticle SET-UP, alb

reducere -33%
Suport de sticle SET-UP, alb Suport de sticle SET-UP, alb Suport de sticle SET-UP, alb

Suport de sticle SET-UP, alb

16 review-uri
265,99 lei economisiţi 86,50 lei
179,49 lei
În stoc mai mult de 6 buc
Estimat livrare miercuri 19. 03. 2025
Transport gratuit peste 999,00 lei
Cumpărând obţineţi 25 Norocei

Descriere



Cu acest suport modular , cu elemente moderne sub formă de fagure, se pot crea structuri mai mici ce pot să acopere un întreg perete de la podea până la tavan, având aceeași culoare, dar culorile pot fi combinate creând diferite modele abstracte. Se poate folosi pentru sticle dar și pentru alte obiecte, cum ar fi reviste sau textile.

Parametri

Adâncime: 23 cm
Culoare: alb
Înălţime: 36,4 cm
Lăţime: 35,3 cm
Material: Plastic

Codul de catalog:

 592297
Evaluarea (16) Întrebări (3)
4,4
93% clienţii recomandă 16 Evaluare
0 recenzii
5
13
4
1
3
1
2
0
1
1

Ultimele întrebări

E Enache Cristian 20. 02. 2023

Pentru un ansamblu de module de 2.70 metri lățime și 1.73 metri înălțime ce modalitate de fixare în perete ar exista? Ce preț ar fi pentru toate modulele?

4 4Home 21. 02. 2023

Buna ziua, multumim pentru intrebare, acest suport de sticle nu are o modalitate de fixare in perete. Cu stima e4home.ro

Vezi întrebarea completă
l lazaroiu petre 26. 01. 2022

doresc sa stiu daca suportii pot fi montati atat orizontal cat si vertical si cat este recomandat sa punem pe verticala?

4 4Home 27. 01. 2022

Buna ziua, muultumim pentru intrebare, suportul se monteaza doar orizontal. Cu stima e4home.ro

Vezi întrebarea completă
b banica marina 12. 01. 2022

buna ziua,ce diametru are locul dedicat sticlelor?

4 4Home 13. 01. 2022

Buna ziua, multumim pentru intrebare, diametrul locului dedicat sticlelor este de 10,5 cm. Cu stima e4home.ro

Vezi întrebarea completă
Toate întrebările (3)

Evaluarea utilizatorilor

Prin trimitere, sunt de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal în scopuri comerciale şi de marketing a societăţii 4home s.a.

feedback
NEWSLETTER
PĂREREA DUMNEAVOASTRĂ

Nu rataţi noutăţile şi ofertele speciale

Abonează-te la newsletter-ul nostru şi află primul toate noutăţile.

Părerea dumneavoastră ne interesează!

Închide