Principii și protecția datelor personale pe 4home.ro

Ajustăm site-ul 4home.ro astfel, încât să fie conform activității dumneavoastră. În baza istoricului dumneavoastră pe site, personalizăm conținutul acestuia cu ajutorul fișierelor cookies și astfel vi se afisează oferte si produse relevante. Prin click pe butonul „Înteleg“ sunteți de acord cu utilizarea cookies pentru afișarea de publicitate direcționatș în rețele publicitare pe alte site-uri. Personalizarea și publicitatea direcționată pot fi setate în detaliu sau pot fi oricând dezactivate în secțiunea Setări de confidențialiate

Înţeleg Setări detaliate
Contact 0 Favorite Autentificare Coşul

Vizualizare coș

Pentru transport GRATUIT lipsesc 999,00 lei
Coşul dumneavoastră de cumpărături este gol...
Sucitor din lemn Tescoma DELÍCIA,25 x 6 cm Sucitor din lemn Tescoma DELÍCIA,25 x 6 cm
 SuAcest sucitor din lemn va fi un ajutor excelent în orice bucătărie. Fabricat din lemn de arbore de cauciuc brazilian (Hevea brasiliensis), extrem de rezistent. A se usca imediat după spălare și a nu se spăla în mașina de spălat vase. Garanție 3 ani. Lungime totală: 43 cm, lungimea porțiunii de sucit: 25 cm.
4,7 26
88

Sucitor din lemn Tescoma DELÍCIA,25 x 6 cm

Sucitor din lemn Tescoma DELÍCIA,25 x 6 cm

26 review-uri
87,99 lei
În stoc
Estimat livrare luni 24. 03. 2025
Transport gratuit peste 999,00 lei
Cumpărând obţineţi 31 Norocei

Descriere

SuAcest sucitor din lemn va fi un ajutor excelent în orice bucătărie. Fabricat din lemn de arbore de cauciuc brazilian (Hevea brasiliensis), extrem de rezistent. A se usca imediat după spălare și a nu se spăla în mașina de spălat vase. Garanție 3 ani. Lungime totală: 43 cm, lungimea porțiunii de sucit: 25 cm.

Parametri

Culoare: maro
Diametru: 6 cm
Greutate: 0,7 kg
Lungime: 43 cm
Maşina de spălat: Nu
Material: lemn

Codul de catalog:

 115254
Evaluarea (26) Întrebări (0)
4,7
96% clienţii recomandă 26 Evaluare
1 recenzii
5
22
4
3
3
1
2
0
1
0
I Ionut 03. 05. 2021 client validat

"Matauzul" Este foarte bun. Dar de mentionat este ca partea "groasa" este plasata pe o tija metalica pentru "o invartire" mai facila. Din pacate acest "Feature" il face mai mult neutilizabil din punctul meu de vedere. Pentru mine a fost un fail dar il voi face cadou mai departe.

Vezi evaluarea completă
Toate recenziile (1)

Nu există nici o întrebare pentru acest produs

Evaluarea utilizatorilor

Prin trimitere, sunt de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal în scopuri comerciale şi de marketing a societăţii 4home s.a.

feedback
NEWSLETTER
PĂREREA DUMNEAVOASTRĂ

Nu rataţi noutăţile şi ofertele speciale

Abonează-te la newsletter-ul nostru şi află primul toate noutăţile.

Părerea dumneavoastră ne interesează!

Închide