Principii și protecția datelor personale pe 4home.ro

Ajustăm site-ul 4home.ro astfel, încât să fie conform activității dumneavoastră. În baza istoricului dumneavoastră pe site, personalizăm conținutul acestuia cu ajutorul fișierelor cookies și astfel vi se afisează oferte si produse relevante. Prin click pe butonul „Înteleg“ sunteți de acord cu utilizarea cookies pentru afișarea de publicitate direcționatș în rețele publicitare pe alte site-uri. Personalizarea și publicitatea direcționată pot fi setate în detaliu sau pot fi oricând dezactivate în secțiunea Setări de confidențialiate

Înţeleg Setări detaliate
Contact 0 Favorite Autentificare Coşul

Vizualizare coș

Pentru transport GRATUIT lipsesc 999,00 lei
Coşul dumneavoastră de cumpărături este gol...
Orion presă franceză neagră, 1 l Orion presă franceză neagră, 1 l
Ceainicul elegant French press Black de la Orion este soluția ideală pentru prepararea de cafea delicioasă, ceai vrac sau infuzii din plante. Capacitatea de 1 litru este suficientă pentru a pregăti mai multe porții deodată, iar datorită sistemului simplu de presare cu filtru din oțel inoxidabil , puteți prepara cafea fără leșie nedorită. Sticla borosilicată poate rezista la temperaturi de până la 180 °C, în timp ce piesele negre din plastic rezistent asigură stabilitate și utilizare confortabilă.Capacul este prevăzut cu orificii longitudinale de curgere pentru o turnare ușoară. Fierbătorul este ideal nu numai pentru prepararea cafelei, ci și pentru cacao, cafea cu gheață sau ceai. Laptele poate fi ușor spumant folosind o sită, ceea ce îl face un ajutor versatil în bucătărie.Principalele avantaje ale produsului: sistem simplu pentru prepararea spumei de cafea, ceai sau lapte sticlă borosilicată rezistentă la temperaturi ridicate filtru din oțel inoxidabil pentru o cafea netedă și curată, fără logger mâner ergonomic din plastic pentru o manevrare ușoară utilizare versatilă pentru o varietate de băuturiConținutul pachetului: 1: 1x oală cu presă franceză (1 l)Parametri și specificații: 1: volum: 1 l material: sticlă borosilicată, polipropilenă, oțel inoxidabil înălțime: 21,5 cm diametru: 10,5 cm greutate: 466 g se poate spăla în mașina de spălat vase: nu rezistent la microunde: nu culoare: negru
4,0 1
59

Orion presă franceză neagră, 1 l

reducere -13%
Orion presă franceză neagră, 1 l Orion presă franceză neagră, 1 l Orion presă franceză neagră, 1 l Orion presă franceză neagră, 1 l Orion presă franceză neagră, 1 l Orion presă franceză neagră, 1 l

Orion presă franceză neagră, 1 l

Variante de mărimi (2)
1 l
1 review-uri
67,99 lei economisiţi 8,50 lei
59,49 lei
În stoc 3 buc
Estimat livrare marți 18. 03. 2025
Transport gratuit peste 999,00 lei
Cumpărând obţineţi 13 Norocei

Descriere

Ceainicul elegant French press Black de la Orion este soluția ideală pentru prepararea de cafea delicioasă, ceai vrac sau infuzii din plante. Capacitatea de 1 litru este suficientă pentru a pregăti mai multe porții deodată, iar datorită sistemului simplu de presare cu filtru din oțel inoxidabil , puteți prepara cafea fără leșie nedorită. Sticla borosilicată poate rezista la temperaturi de până la 180 °C, în timp ce piesele negre din plastic rezistent asigură stabilitate și utilizare confortabilă.
Capacul este prevăzut cu orificii longitudinale de curgere pentru o turnare ușoară. Fierbătorul este ideal nu numai pentru prepararea cafelei, ci și pentru cacao, cafea cu gheață sau ceai. Laptele poate fi ușor spumant folosind o sită, ceea ce îl face un ajutor versatil în bucătărie.
Principalele avantaje ale produsului:
  • sistem simplu pentru prepararea spumei de cafea, ceai sau lapte
  • sticlă borosilicată rezistentă la temperaturi ridicate
  • filtru din oțel inoxidabil pentru o cafea netedă și curată, fără logger
  • mâner ergonomic din plastic pentru o manevrare ușoară
  • utilizare versatilă pentru o varietate de băuturi
Conținutul pachetului: 1:
  • 1x oală cu presă franceză (1 l)
Parametri și specificații: 1:
  • volum: 1 l
  • material: sticlă borosilicată, polipropilenă, oțel inoxidabil
  • înălțime: 21,5 cm
  • diametru: 10,5 cm
  • greutate: 466 g
  • se poate spăla în mașina de spălat vase: nu
  • rezistent la microunde: nu
  • culoare: negru
Mai mult Mai puțin

Parametri

Culoare: negru
Cuptor cu microunde: Nu
Diametru: 10,5 cm
Înălţime: 21,5 cm
Încălzire în cuptor: Nu
Maşina de spălat: Nu
Material: plastic + sticlă
Mărime: 1 l
Volum: 1000 ml

Codul de catalog:

 134797
Evaluarea (1) Întrebări (0)
4,0
100% clienţii recomandă 1 Evaluare
0 recenzii
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Nu există nici o întrebare pentru acest produs

Evaluarea utilizatorilor

Prin trimitere, sunt de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal în scopuri comerciale şi de marketing a societăţii 4home s.a.

feedback
NEWSLETTER
PĂREREA DUMNEAVOASTRĂ

Nu rataţi noutăţile şi ofertele speciale

Abonează-te la newsletter-ul nostru şi află primul toate noutăţile.

Părerea dumneavoastră ne interesează!

Închide